לא להיות פורץ מנעולן

מבוא

בעולם המנעולנות ישנם שני סוגים של אנשים: מנעולנים וחובבי פריצת מנעולים. מנעולן הוא איש מקצוע שמתפרנס מפתיחת מנעולים לאנשים שצריכים לפתוח את המנעולים שלהם. חובב פריצת מנעולים הוא אדם שנהנה ללמוד כיצד לפתוח מנעולים ללא שימוש בכלי עבודה.

במאמר זה נדון בהבדלים בין שני המקצועות הללו ובמה שנדרש כדי להיות מנעולן מצליח בעולם של היום.

מנעולנים הם אנשים שיש להם את הידע והכלים לפתוח מנעולים. הם נקראים גם מנעולנים, חותכי מפתחות או מומחי אבטחה.

הצורך במנעולן מתעורר כאשר אדם איבד את מפתחותיו או כאשר הוא מוצא את עצמו ננעל מחוץ לביתו, לרכבו או למשרדו. יש הרבה סיבות שיכולות להוביל למצב הזה, למשל: שכחת המפתח במנעול, איבודו, גניבתו או נעילה בחוץ בגלל שהשארתם את המפתחות בפנים.

ישנה דרך קלה למנוע פריצת מנעולים על ידי מנעולן- מתקין התקנים נגד קידוח על פני הדלת.

הקדמה: מהי ההגדרה של פורץ מנעולים?

מנעולן הוא מי שעושה ומתקין מנעולים.

מנעולן הוא מי שעושה ומתקין מנעולים. הם יכולים גם לייצר מפתחות, אבל הם בדרך כלל לא אחראים לאבטחת הבניין.

מנעולנים הם אנשים המתמחים בהתקנה, תיקון ותחזוקה של מנעולים.

מנעולנים הם טכנאים מקצועיים המתקינים מנעולים לדלתות וחלונות להגנה מפני גניבות. הם גם מתקנים מנעולים שבורים או מחליפים אותם בחדשים. מנעולנים מספקים גם ייעוץ כיצד להגן על הבית מפני פריצה על ידי התקנת מערכות אבטחה כגון אזעקות, מצלמות וגלאי תנועה.

איך להתכונן לגרוע מכל?

פורצי מנעולים הם הפורצים מהסוג הגרוע ביותר. הם מיומנים, בעלי ידע והבנה טובה כיצד לפרוץ לנכס. הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לנקוט באמצעי זהירות לפני שהם מכים והורסים את חייך.

יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי להתכונן לגרוע מכל, אבל הכל תלוי בסוג הנכס שיש לך וברמת האבטחה שאתה רוצה שתהיה לו.

לדוגמה, אם אתה גר בבניין דירות עם הרבה אנשים שנכנסים ויוצאים כל היום, אז אין טעם להתקין אמצעי אבטחה כלשהם כמו מצלמות או אזעקות. עם זאת, אם אתה גר לבד בחווה מרוחקת עם מספר מוגבל של אנשים שמגיעים כל יום אז יהיה חכם להתקין מספר אמצעי אבטחה כגון

פורץ המנעולן הוא מונח המשמש לתיאור פורצים הנכנסים או פורצים לביתו של הנפגע באמצעות מפתח. חשוב לציין כי פורץ מנעולנים לא רק מיומנים באיסוף מנעולים אלא גם בעלי הבנה כיצד לעקוף מערכות אזעקה ולהימנע מגילוי.

מאמר זה מספק טיפים כיצד להתכונן לגרוע מכל, מה יקרה אם הבית שלך היה פולש, ומה אתה יכול לעשות כדי להגן על המשפחה שלך.

באיזה סוג של כלים משתמשים פורצי מנעולים?

מנעולן הוא אדם שפותח מנעולים ומקבל כניסה לשטח. הם איש מקצוע המיומן באומנות איסוף המנעולים והתקנת מנעולים.

מנעולנים משתמשים במגוון כלים לביצוע עבודתם. בדרך כלל יש להם קבוצה של מרים שבהם הם משתמשים כדי לתפעל את הפינים בתוך המנעול, מה שיאפשר להם לפתוח או לעקוף אותו.

הסוג הנפוץ ביותר של פיק בשימוש על ידי מנעולנים נקרא בורר מגרפה או מפתח מגרפה, אשר יש עליו מספר נקודות שניתן לתמרן זו כנגד זו על מנת לתפעל את הפינים בתוך המנעול.

כלי נוסף בו משתמשים מנעולנים נקרא מפתח חבטה, שאינו דורש שום מניפולציה של הפינים ובמקום זאת מסתמך על כוח גס לפתיחת דלתות נעולות.

בחירת מנעולים היא מיומנות שניתן לפתח עם הזמן והתרגול. ישנם כלים רבים שפורצים משתמשים בהם כדי לפרוץ לביתכם. אלו כוללים:

– מנעולים

– ג'ים רזים

– מפתחות חבטה

– כלי שימינג

– חותכי ברגים, ועוד.
למידע נוסף אודות לא להיות פורץ מנעולן יש לבדוק כאן: manolan1.co.il

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

בניית אתרים לעסקים קטנים

בעידן הדיגיטלי, נוכחות מקוונת חיונית לעסקים בכל הגדלים. פוסט זה בבלוג חוקר את החשיבות של בניית אתרים לעסקים קטנים, ומספק תובנות לגבי השיקולים, האסטרטגיות והכלים

קרא עוד »

מצבר לרכב

מתוך הבנת התפקיד האינטגרלי של מצבר לרכב, פוסט זה בבלוג מתעמק בפרטיות של מצבר לרכב, תוך שקלול האפשרויות בין מצבר משומש לחדש. יתר על כן,

קרא עוד »